Příští koncerty:

 Kolínský big band reaguje na fotku v ANO LISTECH

Vážení přátelé, příznivci Kolínského big bandu, občané města Kolína,

     v minulých dnech se k vám mohl dostat tištěný kolínský volební zpravodaj KOLÍN ANO LISTY, který je v Kolíně veřejně distribuován jako propagace a podpora hnutí ANO 2011 a jeho kandidátů pro nadcházející komunální volby.

      V uvedeném zpravodaji KOLÍN ANO LISTY je uveřejněna i fotografie z loňského koncertu Kolínského big bandu v divadle, kde orchestr vystoupil s jeho hostem panem Jiřím Stivínem. K tomuto uvádíme:

Kolínský big band je zcela apolitický subjekt, jehož jediným smyslem, cílem, "politikou"  je bavit vás na našich koncertech. Od jakékoliv jiné politiky se distancujeme. Nesympatizujeme s žádnou politickou stranou, hnutím, natož abychom je aktivně či pasivně podporovali.

V této souvislosti s politovaním konstatujeme,  že zmíněná fotografie uveřejněná v propagační tiskovině hnutí ANO 2011 byla použita bez našeho vědomí, souhlasu, proti naší vůli, našemu přesvědčení. Z tohoto důvodu považujeme za nutné se proti tomuto aktu vymezit a uvést věc na pravou míru. 

      Závěrem bychom vás tímto rádi pozvali 5. 12. 2018 do Městského divadla v Kolíně na již tradiční předvánoční koncert s názvem KBB naděluje: Sw. Mikuláš. Předprodej vstupenek začíná začátkem října. 

Těšíme se na vás a přejeme pevné zdraví v podzimních dnech. 

Bc. Jiří Vantuch, BA
předseda KBB z.s.


 5. prosince: Kolínský Big Band naděluje: Sw. Mikuláš

tradiční předvánoční koncert v Městském divadle v Kolíně. Tentokrát bez zvláštního hosta, ale můžete se těšit na lahůdky v podání našich skvělých vokalistů.

Předprodej v MDK začne v sobotu 6. října 6. prosince v Kutné Hoře: Sw. Mikuláš s Jiřím Stivínem

V kutnohorském Tylově divadle budeme hrát s mimořádným hostem. S panem Stivínem jsme hráli na jaře r. 2017 a už se zase těšíme.

Zahájení předprodeje od 1. října - i na stránkách Tylova divadla. 16. prosince v Poděbradech: s Michalem Malátným

V divadle Na kovárně v Poděbradech uvítáme našeho už tradičního hosta, Michala Malátného.

Předprodej začíná v pátek 5. října.